Detoksykująca kuracja witaminowa - zestaw GoSPA Professional

95,99 zł

Wartość zestawu: 102,98 zł.

Ilość

Ekologiczny zestaw do kuracji witaminowej skóry zawiera:

  • Mleczko do demakijażu GoSPA 250 ml,
  • Odżywczo-Nawilżająca Maska do twarzy z zielonym jęczmieniem GoSPA 200 ml.

Detoksykująca kuracja witaminowa to zestaw produktów GoSPA, w skład którego wchodzi mleczko do demakijażu oraz odżywczo-nawilżająca maska do twarzy. Produkty są wegańskie i hipoalergiczne, dzięki czemu świetnie sprawdzą się u osób z cerą bardzo wrażliwą, skłonną do podrażnień, problematyczną.

Kupując jeden zestaw, możesz zadbać o skórę swojej twarzy bardziej kompleksowo, zapewniając jej najpierw optymalne, delikatne oczyszczenie, a potem kurację odżywczą przy pomocy maski na twarz. Kosmetyki wchodzące w skład zestawu pochodzą z jednej serii GoSPA, która powstała z myślą o tym, by w domowych warunkach zapewnić sobie niemalże profesjonalną pielegnację skóry i poczuć się jak w trakcie wizyty w SPA.

Na czym polega zbawienne działanie naturalnych składników?

Mleczko do demakijażu GoSPA wchodzące w skład kuracji detoksykującej witaminowej działa na skórę przede wszystkim w oparciu o dobroczynne właściwości żurawiny. Zawarty w nim ekstrakt z owoców żurawiny odżywia i nawilża, a także wspiera odporność skóry. Panthenol, drugi główny składnik aktywny mleczka, ma za zadanie przede wszystkim działać łagodząco na podrażnioną i zmęczoną skórę twarzy. Z kolei hialuronian sodu intensywnie nawilża i zapobiega przed utratą wilgoci przez skórę.

Drugi produkt wchodzący w skład zestawu to odżywczo-nawilżająca maska do twarzy, której działanie także w dużej mierze oparliśmy na żurawinie. Olej z tego owocu regeneruje wrażliwą skórę, zapewniając jej ochronę przed czynnikami zewnętrznymi eliminując ryzyko kolejnych podrażnień. Druga główna substancja wchodząca w skład maski to zielony jęczmień, który ma udowodnione wieloaspektowe oddziaływanie na skórę. Młody jęczmień zawiera wiele cennych witamin i minerałów, dzięki czemu znacząco poprawia elastyczność skóry i opóźnia procesy starzenia. Dodatkowo, maska odżywczo-nawilżająco zawiera kilka innych cennych naturalnych składników, takich jak masło shea, olej słonecznikowy, olej z kiełków owsa oraz z kiełków pszenicy.

5902768947977