Zestaw produktów do cery suchej, normalnej i mieszanej Czarna Porzeczka & Słonecznik
  • Zestaw produktów do cery suchej, normalnej i mieszanej Czarna Porzeczka & Słonecznik

Zestaw produktów do cery suchej, normalnej i mieszanej Czarna Porzeczka & Słonecznik

151,00 zł

Wartość zestawu: 179 zł

Ilość

"Zestaw produktów do cery suchej, normalnej i mieszanej” Czarna porzeczka & Słonecznik zawiera:

  • Masełko do ust Czarna porzeczka & Słonecznik,
  • Nawilżający Krem do twarzy Czarna porzeczka & Słonecznik Pielęgnacja cery suchej, normalnej i mieszanej,
  • Tonik do twarzy Czarna porzeczka & Słonecznik,
  • Olejek do mycia twarzy Czarna porzeczka & Słonecznik Pielęgnacja skóry suchej i wrażliwej.

Zestaw produktów do twarzy do cery suchej, normalnej i mieszanej zawiera cztery produkty z serii czarna porzeczka & słonecznik: olejek do mycia twarzy, tonik, nawilżający krem do twarzy oraz masełko do ust. Kupując ten jeden zestaw, możesz zadbać kompleksowo swoją skórę, przechodząc przez każdy niezbędny etap rytuału pielęgnacyjnego twarzy.

Fakt, że wszystkie produkty pochodzą z jednej, tej samej serii opartej na dobroczynnym działaniu ekstraktu z owoców czarnej porzeczki oraz oleju ze słonecznika, sprawi, że pielęgnacja Twojej twarzy będzie jeszcze bardziej skuteczna, a efekty bardziej widoczne. Kosmetyki wchodzące w skład zestawu skomponowaliśmy, by nawzajem się uzupełniały i potęgowały efekt swojego oddziaływania na Twoją skórę.

W pełni naturalny skład naszych kosmetyków!

Ekstrakt z owoców czarnej porzeczki dobrze nawilży, wygładzi i ujędrni skórę Twojej twarzy. Poza tym, czarna porzeczka słynie ze swoich właściwości spowalniających procesy starzenia.

Niekomedogenny olej ze słonecznika wzmocni, wygładzi i ujędrni skórę Twojej twarzy.

Stosowanie zestawu:

Produkty należy stosować w następującej kolejności. Najpierw delikatnie przemyć twarz olejkiem do mycia, który odpowiednio oczyści i ukoi Twoją skórę, usuwając z jej powierzchni wszelkie zanieczyszczenia. Kolejny krok to przemycie twarzy tonikiem czarna porzeczka & słonecznik, który załagodzi podrażnienia, przygotowując skórę do kolejnego kroku pielęgnacji, jakim jest nałożeniem kremu. Nawilżający krem do twarzy zadowoli osobę o każdym typie cery - zarówno normalnej, jak i mieszanej czy suchej, którą odpowiednio nawilży i odżywi, zapobiegając jej nadmiernemu przesuszaniu. Dopełnieniem zestawu jest małe masełko do ust, które zregeneruje suchą skórę ust i można je stosować wedle uznania i potrzeby.

Ten zestaw produktów do pielęgnacji twarzy przeznaczony dla cery normalnej, mieszanej i suchej to świetny pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby na szczególną okazję.

5903636927145