maseczki do twarzy

maseczki do twarzy Jest 8 produktów.

Aktywne filtry

Naturalne maseczki do twarzy

Naturalne maseczki podobnie jak serum, to kosmetyki, które posiadają najwyższe stężenie aktywnych substancji. Trzeba pamiętać, że nie przyniosą one pożądanego efektu, jeżeli nie będziemy prawidłowo codziennie pielęgnować naszej skóry twarzy. Brak odpowiedniego nawilżania, mycia twarzy, spanie w makijażu oraz zapominanie o użyciu w słoneczne dni kremu z filtrem sprawi, że nakładana maseczka nie przyniesie upragnionego efektu. Jeśli natomiast nasze codzienne zabiegi wyglądają prawidłowo to przy dodaniu do pielęgnacji np. maseczki, nasza cera będzie za kilka lat w dużo lepszej kondycji niż koleżanek w naszym wieku. Najlepiej jest je stosować 1 do 2 razy w tygodniu, natomiast w przypadku, gdy mamy problem z regularnością lepiej używać ich rzadziej niż za często.

Dla kogo ekologiczne maseczki do twarzy?

Borykając się z problemami cery trądzikowej/mieszanej/tłustej oraz skupiając codziennie na wyregulowaniu pracy gruczołów łojowych, a także oczyszczaniu, dobrym wyborem będzie kupno takich maseczek naturalnych, które mają działanie regenerujące, nawilżające, naprawcze. Wszystko po to, by wzmocnić hydrolipidową barierę skóry, a także podnieść poziom nawilżenia jej. Skóra mająca prawidłowo wykształconą barierę hydrolipidową i dobrze nawilżona, normalizuje pracę własnych gruczołów łojowych i wydziela odpowiednią ilość sebum. W przypadku odwrotnym, jeśli na co dzień wybieramy produkty nawilżające, regenerujące, przeciwstarzeniowe to powinniśmy postawić na oczyszczenie. Kupienie maseczki naturalnej wykonanej z jednego z najlepszych naturalnych składników (glinki) pomoże lepiej wnikać substancją aktywnym pochodzącym z innych kosmetyków. Oprócz tego glinka dostarczy skórze wymaganych minerałów, które są potrzebne do dobrej pracy skóry.
 
Bez względu na wiek czy typ cery, dobrze jest sięgać po maseczki naturalne, ekologiczne wykazujące właściwości przeciwstarzeniowe i uszczelniające naczynka. W przypadku, gdy bezpośrednio po użyciu maseczki, nie widzimy od razu efektu, nie zniechęcajmy się. Za kilka lat przekonamy się, że nie mamy problemu z przebarwieniami czy zauważalnymi zmarszczkami. Maseczki naturalne na twarz wytwarzane są zawsze z bardzo wysokiej jakości produktów roślinnego pochodzenia. Kosmetyki tradycyjne produkuje się z normalnej destylowanej wody. W przypadku kosmetyków naturalnych (maseczek), gdzie stawia się na przede wszystkim jakość każdego ze składników, to hydrolanty kwiatowe stanowią ich bazę wodną (hydrolanty są substancjami całkowicie bezpiecznymi). W miejsce ropopochodnych  mineralnych olejów czy parafiny, a także syntetycznych silikonów i wosków, kosmetyki naturalne (w tym maseczki) zawierają tłoczone na zimno oleje roślinne nierafinowane z upraw ekologicznych oraz naturalne woski pochodzące od roślin bądź zwierząt. W naturalnych kosmetykach używa się jako substancji zapachowych naturalne olejki eteryczne, a rolę emulgatorów (które występują w tradycyjnych kosmetykach) przejmują alkohole tłuszczowe i naturalne oleje. Do naturalnych maseczek nie dodaje się w ogóle barwników. Wyciągi roślinne, są substancjami aktywnymi dającymi pożądany efekt po zastosowaniu kosmetyku naturalnego. Mają one dużo witamin, m.in. A, E, C - działających odmładzająco i odżywiająco. Zawierają również cukry złożone i proste, które wykorzystuje się przede wszystkim, dlatego że mają właściwości nawilżające.

Warto sięgać po naturalne kosmetyki do twarzy?

Podsumowując - warto kupować maseczki naturalne. Zawierają one hydrolanty kwiatowe, oleje roślinne nierafinowane z ekologicznych upraw i naturalne woski pochodzące od zwierząt i roślin. Występują w nich także alkohole tłuszczowe i oleje naturalne, nie ma w nich barwników i tak opisywać by można jeszcze długo. Wszystkie składniki występujące w maseczkach naturalnych działają tylko na korzyść naszej cery, nie szkodzą jej, więc warto kupić te produkty. Są skomponowane z najlepszych składników dla naszej cery. Zachęcamy! Sprawdź nasze naturalne maseczki do twarzy.
W naszej ofercie posiadamy wiele różnych naturalnych kosmetyków i preparatów, dzięki którym w sposób zgodny z naturą zadbasz o swoją skórę, włosy, paznokcie. Pozostań piękna i zdrowa przez długi czas, a to wszystko dzięki naturze. Sprawdź nasza ofertę i wybierz produkty idealnie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Przekonasz się, że naprawdę warto.