Razem z Państwem pomagamy spełniać marzenia!

Każdy zakupiony produkt przybliża o 1 zł do spełnienia życzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie – dzieci z chorobami zagrażającymi życiu.

FMM%20baner%20kosmetyki.jpg

Są dzieci, których największym marzeniem jest zdrowie. Nad jego realizacją czuwają lekarze. Celem Fundacji Mam Marzenie jest pomoc w spełnianiu marzeń mniejszych, ale nie mniej ważnych, bo dających dzieciom i ich rodzinom chwile ogromnej radości oraz siłę do walki o zdrowie.

Fundacja Mam Marzenie działa po to, aby spełniać marzenia chorych dzieci.
Dlaczego? 
Bo wolontariusze wierzą i już niejednokrotnie doświadczyli tego, jak wielka jest moc spełnianego marzenia! Swoich podopiecznych nazywają Marzycielami.
Fundacja powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku. Obecnie działa w 16 oddziałach na terenie całej Polski (Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław).
Praca Fundacji Mam Marzenie opiera się w 100% na wolontariacie, a wszystkie marzenia udaje się spełnić dzięki zaangażowaniu zarówno wolontariuszy, jak i sponsorów.
Co z tego mają? 
Ponad 6100 spełnionych marzeń od początku działalności oraz ogromną satysfakcję, że robią coś tak niesamowitego, jak dawanie radości tam, gdzie często jej brakuje, bo choroba wchodzi na pierwszy plan.

Oficjalna strona fundacji: www.mammarzenie.org

MAMMARZENIE.png

Share on Social Media