CZEKOLADOWA POKUSA Świeca sojowa zapachowa

42,00 zł

Świeca sojowa zapachowa

ręcznie robiona, naturalna

Produkt wegański

Ilość

Kto oprze się Czekoladowej Pokusie? Zniewalający aromat wypełni Twój dom, a delikatne światło nada mu wyjątkowego klimatu. Poczuj się jak w Pijalni Czekolady bez wychodzenia z domu.

Jak stosować?

  1. Podczas pierwszego palenia ważne jest, aby wosk rozpuścił się do krawędzi szkła, najlepiej 2-3 godziny, to zapobiega tunelowaniu się świecy, czyli pozostawaniu dużej ilości wosku przy krawędziach, który później będzie zalewał knot
  2. Przed każdym użyciem świecy należy skrócić knot do ok. 0,5 cm
  3. Jednorazowy czas palenia świecy powinien wynosić 3-4 godziny. Dłuższe palenie świecy może spowodować przechylenie się knota.

Świeca pali się do 20 godzin.

Bezpieczeństwo stosowania:

Nie należy pozostawiać palącej się świecy bez kontroli. Świece palić poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Należy zostawić przynajmniej 10 cm odstępu pomiędzy palącymi się świecami. Nie należy palić świec w pobliżu materiałów łatwopalnych. Stawiaj świecę na płaskiej powierzchni, odpornej na wysoką temperaturę. Nie używaj świecy w przypadku uszkodzenia szkła. Pamiętaj, że słoik się nagrzewa i możesz się oparzyć. Nie przenoś świecy podczas palenia. Używaj podstawki.

5903636927466